Profil firmy

Naše firma nabízí již od roku 1994 komplexní služby v oblasti péče o váš automobil. Jako autorizovaný BOSCH CAR SERVICE přinášíme svým zákazníkům novinky v autodiagnostice, nabízíme servisní služby pro všechny značky vozidel a provádíme garanční opravy automobilových produktů BOSCH. Pro udržení vysoké kvality považujeme za nezbytné neustále zvyšovat odbornost našich pracovníků, používat originální autodíly a zlepšovat klientský servis – to vše při udržení příznivých cen. Jsme zařazeni do sítě B0SCH Car Servisů, kde se každoročně kontroluje profil kvality firmy a provádí dílenské testy, v nichž se umísťujeme na prvních místech.

Jsme též smluvním partnerem firmy Verold Strakonice s.r.o., se kterou prodáváme a zajišťujeme servis pro vozy Hyundai a Škoda. Naše NON-STOP odtahová služba, kterou provádíme moderním odtahovým vozem Nissan Atleon nosnost 3.5 t, pracuje také pro asistenční služby pojišťoven.

Po dobu opravy Vašeho vozidla Vám zajistíme náhradní vozidlo (zákazník hradí pouze pohonné hmoty a amortizaci vozu).

Naše firma je smluvním partnerem pojišťovny Allianz, nabízí sjednání povinného ručení a havarijního pojištění. Při havárii Vám zajistíme kompletní vyřízení škodní události včetně opravy Vašeho vozu.